Kandıra Buhara Kombi Arıza Servisi

Kandıra Buhara Kombi Arıza Servisi

Kandıra Buhara Kombi Arıza Servisi

Kandıra Buhara Kombi Arıza Servisi hizmet veren, güvenilir ekiplerimizden oluşmaktadır. Firmamız eğitimli ve uzman teknik bir ekipten oluşan, şehrin tüm ilçelerine hizmet götürmeyi hedefleyen köklü bir firmadır.

Kombinizin yıllarca sağlıklı bir şekilde çalışması için düzenli olarak periyodik kombi bakımı yapılmalıdır. Kombi bakımının her yıl kış ayına girmeden ve kış aylarından çıkınca veya en az bir defa gerçekleşmesini önermekteyiz. Kombi bakımı için gelecek olan ekibin Kandıra Buhara Kombi Arıza Servisi gibi uzman bir ekip tarafından yapılması hayati önem taşımaktadır.

Kombi bakımının faydalarından biri düzenli olarak yapılan periyodik bakım sonucunda hem gazdan tasarruf etmiş olursunuz hem de oluşabilecek kombi arıza riskini en aza indirmiş olursunuz. En önemlisi ise yoğun kullanım dönemlerinde, kullanıcıların fark edemeyeceği, hayati önem taşıyacak arızaların önüne geçecektir. Hem can güvenliğiniz hem de mal güvenliğiniz için düzenli bakım yaptırmalısınız.

Kombi bakımı esnasında uygulanan prosedürler genellikle şöyledir;

– Cihazın tozları temizlenmeli.

– Yanma haznesinde biriken tozlar temizlenmeli.

– Tesisat filitresi sökülüp temizlenmeli.

– Brülör gerekirse sökülüp yıkanmalı.

– Meme gözeneklerindeki tozlar temizlenmeli.

– Ateşleme elektrotları zımparalanmalı

– Prop gözleri temizlenmeli.

– Fan motorundaki fanın tozları fırça ile temizlenmeli.

– Genleşme tankındaki hava oranı ölçülmeli. Gerekirse gaz basılmalı.

– Gaz valfi üzerinden kombinin kapasite ayarı yapılmalı.

– Cihaz bakımı bittikten sonra çalıştırılıp kontrol edilmeli.

– Sıcak su akışı kontrol edilmeli.

– Cihazın ,müşteri gözetiminde son kontrolü yapılıp teslim edilmeli.

– Bacalı cihazlarda baca emniyet limiti hassaslığı kontrol edilmeli ve gerekirse baca emniyet limiti mutlaka değiştirilmeli.

– Baca bağlantı haznesi temizlenmelidir.

– Bacalı cihazlar kesinlikle göz ardı edilmemelidir bu tip cihazlar direk ev bacalarına bağlı olduğundan baca emniyet limitinin görev yapıp yapmadığını mutlaka denemeli gerekirse değerini kaybeden emniyet limitleri değişmelidir.

– Baca bağlantı haznesini temizlemelidir.

Kombi bakım ve onarımı sağlıklı bir ısınma, güvenli bir ısınma için son derece önemlidir. Kışın sıcak bir ortam ve sıcak su çok önemli bir unsurdur. Kış boyu bunu size sunabilecek en tasarruflu cihaz ise kombidir. Ancak kombinin bu artılarından faydalanmak için yapmanız gereken şeyler vardır. Bunların başında kombi bakım ve onarımı gelir. Kombi bakım ve onarımı asla ihmal edilmemesi gereken bir konudur. eğer ihmal edilir ise ne ekonomik ne de sağlıklı bir ısınma sağlar. Kombi filtreleri düzenli temizlenmez ise cihazın çalışma sistemi bozulur ve cihaz sağlıklı çalışmaz. Cihaz sağlıklı çalışmadığı zaman ise şu sorunlar meydana gelmektedir. Kirlenme ve tozlanmadan dolayı cihaz içerisindeki akış bozulur. Bu durumda cihaz kendini sürekli açıp kapamaya başlar. Bu durum ısının düşmesine neden olur. Cihaz kendini sürekli açıp kapadıkça elektrik harcama oranı artar. Bu durum sonucunda kötü bir ısınma gücü ortaya çıkar. Yani az ısınıp, çok elektrik harcayıp yüksek bir fatura ödemiş olursunuz.Kandıra Buhara Kombi Arıza Servisiile çalışıp, kışa hazır bir şekilde girdiğiniz zaman ise bu durum söz konusu bile olamaz.

Kandıra Buhara Kombi Arıza Servisi, her türlü bakım, onarım ve arıza durumlarında 7/24 arayabilirsiniz. Teknik ekibimiz gelmeden kombinize kendiniz asla müdahale etmeyiniz. Ailenizi tehlikeye atmayınız!

Kandıra Buhara Kombi Arıza Servisi uzun yıllar boyunca sektörde büyüyerek bu günlerine ulaşmış bir teknik servis olup kombi bakımı, kombi tamiri, kombi onarımı gibi hizmetlerini siz değerli müşterilerine sürekli olarak sunmuştur.

Kandıra Buhara Kombi Arıza Servisi – Kombi Su Akıtıyor

  1. Kalorifer tesisatına gerekenden fazla su eklemiş olabilirsiniz. Normal su basıncı 1.5 bardır.
  2. Kombinizin tesisat bağlantılarında sorun olabilir.
  3. Kombinin imbisat (genleşme tankı) deposunda problem olabilir.
  4. Hava tahliye arızalanmış olabilir.
  5. Kombinizin su doldurma vanası arızalı olabilir.
  6. Radyatörün hava alma bölümünden su basıncını düşürünüz.
  7. Tüm kontrollerinize rağmen sorununuz devam ediyorsa Kandıra Buhara Kombi Arıza Servisi arayınız.

0539 230 28 38
SERVİS YETKİLİSİ
Müşteri Temsilcisi
Yetkili Kişi
0539 230 28 38
ÇALIŞTIĞIMIZ MARKALAR
Gebze Köşklüçeşme Eca Kombi Demontaj Gebze Köşklüçeşme Eca Kombi Yer Değiştirme Gebze Köşklüçeşme Eca Kombi Servisleri Gebze Köşklüçeşme Merloni Kombi Servisi Gebze Köşklüçeşme Merloni Kombi Bakımı Gebze Köşklüçeşme Merloni Kombi Petek Temizleme Servisi Gebze Köşklüçeşme Merloni Kombi Arıza Servisi Gebze Köşklüçeşme Merloni Kombi Tamir Servisi Gebze Köşklüçeşme Merloni Kombi Demontaj Gebze Köşklüçeşme Merloni Kombi Yer Değiştirme Gebze Köşklüçeşme Merloni Kombi Servisleri Gebze Köşklüçeşme İhlas Kombi Servisi Gebze Köşklüçeşme İhlas Kombi Bakımı Gebze Köşklüçeşme İhlas Kombi Petek Temizleme Servisi Gebze Köşklüçeşme İhlas Kombi Arıza Servisi Gebze Köşklüçeşme İhlas Kombi Tamir Servisi Gebze Köşklüçeşme İhlas Kombi Demontaj Gebze Köşklüçeşme İhlas Kombi Yer Değiştirme Gebze Köşklüçeşme İhlas Kombi Servisleri Gebze Köşklüçeşme İmmergas Kombi Servisi Gebze Köşklüçeşme İmmergas Kombi Bakımı Gebze Köşklüçeşme İmmergas Kombi Petek Temizleme Servisi Gebze Köşklüçeşme İmmergas Kombi Arıza Servisi Gebze Köşklüçeşme İmmergas Kombi Tamir Servisi Gebze Köşklüçeşme İmmergas Kombi Demontaj Gebze Köşklüçeşme İmmergas Kombi Yer Değiştirme Gebze Köşklüçeşme İmmergas Kombi Servisleri Gebze Köşklüçeşme Beretta Kombi Servisi Gebze Köşklüçeşme Beretta Kombi Bakımı Gebze Köşklüçeşme Beretta Kombi Petek Temizleme Servisi